Zuzana Benešová životopis /co o sobě napsala/

2. srpna 2013 v 10:36 | Bublina |  hudba

Zuzana Benešová

foto
Zpívat jsem začala až ve dvanácti letech. Do té doby jsem se věnovala výhradně tanci a snila o kariéře tanečnice, nebo světoznámé modelky.

Mojí první "paní učitelkou zpěvu" byla sbormistryně Anna Knotková, ke které jsem do DPS Canzonetta chodila celých 7 let. Sólový zpěv jsem studovala nejprve na ZUŠ u Leony Píšové, později na Konzervatoři v Českých Budějovicích u MgA. Štěpánky Hraničkové. Tenkrát jsem modelkovské diety definitivně pověsila na hřebík a začala trénovat hlasový rozsah, abych jednou mohla být operní zpěvačkou.

Po čtyřech letech jsem z Budějovic přestoupila na konzervatoř pražskou k prof. Jiřině Přívratské, kde jsem loni složila absolventskou zkoušku. Nyní studuji na hudební fakultě Akademie Múzických Umění v Praze.

V letošním roce mě čeká ztvárnění hlavní ženské role v muzikálu Baron Prášil, který se bude hrát od února 2010 v pražském divadle Hybernia. Od jara 2009 jsem členkou kapely Petra Muka, se kterým pro letošní rok chystáme novou desku.

Věřím, že letošní sezona na Hluboké, kde jsem obsazena do role Julie, bude minimálně stejně úspěšná jako loni a opět nás účinkující i Vás vážené diváky naplní pozitivní energií. Velice se těším na shledání!

Krásné fotky tady♥

Role Lízy (Casanova)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama